Hulajnoga Mini Micro Deluxe - Black

Cena:
429,00 zł

Trójkołowa hulajnoga Mini Micro Deluxe przeznaczona jest dla dzieci już od 2 roku życia. Duży zakres regulacji wysokości kierownicy oraz limit wagowy do 35 kg sprawia, że hulajnoga będzie dostarczać zabawy dziecku przez kilka lat. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów hulajnogi Mini Micro Deluxe są wyjątkowo trwałe i bezpieczne dla dzieci. Antypoślizgowy podest z napisem Micro dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dziecka. 

Micro
Obecnie brak na stanie
Ilość:

Trójkołowa hulajnoga Mini Micro Deluxe to pierwsza hulajnoga dziecięca, zalecamy ją dla dzieci już od 2 roku życia. W bogatej ofercie Micro znajdują się hulajnogi także dla młodszych dzieci - Jeździki/Hulajnoga Mini Micro Deluxe 3w1 lub Jeździk/Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus. Z hulajnóg Mini Micro Deluxe dzieci mogą z powodzeniem korzystać do ok. 5 roku życia, później dzieci gotowe są przesiąść się na hulajnogę Maxi Micro Deluxe lub na pierwszą hulajnogę dwukołową Micro Sprite.

Hulajnoga Mini Micro jest stworzona dla dzieci

Wyjątkowa konstrukcja hulajnogi Mini Micro Deluxe polegająca na umieszczeniu z przodu dwóch kół o średnicy 120mm oraz jednego z tyłu o średnicy 80mm, sprawia że hulajnoga jest bardzo stabilna i bezpieczna dla dzieci. Hulajnoga Mini Micro Deluxe w stosunku do swojej starszej siostry Mini Micro Classic posiada regulację wysokości drążka kierownicy od 49 do 69 cm. Regulacja ta pozwala dostosować hulajnogę do aktualnego wzrostu dziecka. Opatentowany mechanizm skrętu na zasadzie balansowania ciałem rozwija u dzieci zmysł równowagi. Trójkołowe hulajnogi z takim systemem skrętu nazywane są hulajnogami balansowymi. Taki system kierowania hulajnogą jest także bardzo intuicyjny, dlatego dzieci z taką łatwością zaczynają jazdę na hulajnodze Mini Micro Deluxe. Szeroki podest hulajnogi sprawia, że stopy dziecka mieszczą się na nim bez problemu. Jest on także nisko zawieszony, dlatego odpychanie się nie sprawia żadnej trudności.

Hulajnogę Mini Micro Deluxe od wersji klasycznej wyróżnia:

  • regulowana wysokość kierownicy od 49 do 69 cm
  • anodowany, metaliczny kolor drążka kierownicy
  • podwyższone max. obciążenie do 35 kg
  • odblaskowe naklejki z tyłu podestu
  • zabezpieczenie antypoślizgowe podestu w formie silikonowego napisu

Trwała i bezpieczna hulajnoga trójkołowa

Koła hulajnogi Mini Micro Deluxe wykonane zostały z poliuretanu i są wyjątkowo trwałe, a mechanizm jezdny, w którym zastosowano łożyska bardzo cichy. Hamulec w hulajnodze Mini Micro Deluxe został umieszczono w tylnym kole i jest uruchamiany piętą. Wykonany jest z tworzywa lecz posiada zabezpieczenie w formie metalowej wkładki, aby podczas hamowania się nie nagrzewał. Kierownica wyposażona jest w gumowe uchwyty z poszerzonymi końcówkami, które w każdej chwili można wymienić na klakson montowany w ich miejsce. Okrągłe końcówki chwytów chronią dłonie dzieci przed otarciami. Guma, z której wykonano rączki nie zawiera toksycznych substancji. Podest hulajnogi Mini Micro Deluxe wykonany jest z elastycznego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym dlatego bardzo dobrze absorbuje drgania z podłoża. Napis Mini Micro na podeście spełnia funkcję zabezpieczenia antypoślizgowego. Aby dziecko było właściwie chronione podczas jazdy powinno posiadać jeszcze w kask i ochraniacze.

Lekka i kompaktowa hulajnoga dziecięca

Kompaktowe wymiary hulajnogi Mini Micro Deluxe sprawiają, że bez problemu zmieści się w bagażniku samochodowym lub pod wózkiem młodszego rodzeństwa. Hulajnogę składa się poprzez rozłączenie kierownicy i podestu. Zabezpieczenie przygotowano w ten sposób, aby dziecko nie mogło z samodzielnie rozłączyć hulajnogi, co czyni ją jeszcze bardziej bezpieczną. Jest lekka – waży zaledwie 1,99 kg. Jej wagę docenią rodzice i dzieci. Aby hulajnoga Mini Micro była jeszcze bardziej mobilna warto nabyć pasek do noszenia hulajnogi na wypadek potrzeby niesienia jej podczas spaceru 

Hulajnoga, która bawi i rozwija

Mini Micro Deluxe zachęca nie tylko do ruchu, ale również pomaga w prawidłowym rozwoju. Dziecko korzystając z hulajnogi doskonale rozwija się ruchowo, a przy tym zużywa nadmiar energii w zdrowy i bezpieczny sposób. Hulajnoga Mini Micro Deluxe zaprojektowana jest tak, że dziecko bez trudu się na niej porusza przy okazji świetnie się bawiąc. Rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Ponadto ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy dziecka. Hulajnoga Mini Micro Deluxe to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz. Hulajnogę warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria takie jak dzwonek, pokrowiec na bidon, torebkę lub plecak, nakładki na koła lub wstążki i wiatraczki, które zapewnią jeszcze więcej frajdy i pozwolą spersonalizować hulajnogę.

MMD039

Opis

Regulacja wysokości kierownicy
tak
Waga
1,95 kg
Maksymalne obciążenie
35 kg
Sugerowany wiek dziecka
2-5 lat
Wymiary produktu
szer. 23,5 x dł. 55 x wys. 49-67 cm
Wymiary podestu
szer. 11 cm x dł. 30cm
Koła
120/800 mm PU

Napisz swoją opinię

Hulajnoga Mini Micro Deluxe - Black

Trójkołowa hulajnoga Mini Micro Deluxe przeznaczona jest dla dzieci już od 2 roku życia. Duży zakres regulacji wysokości kierownicy oraz limit wagowy do 35 kg sprawia, że hulajnoga będzie dostarczać zabawy dziecku przez kilka lat. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów hulajnogi Mini Micro Deluxe są wyjątkowo trwałe i bezpieczne dla dzieci. Antypoślizgowy podest z napisem Micro dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dziecka. 

Napisz swoją opinię